5 Ocak 2010 Salı

Güvenli Pipi Olan Kazanır..!!Kadınlar elbet evlenecekleri bütün olanaklarını onlara sunacak onlar için canını verecek erkeği ister ve ararlar ancak sosyal hayatın içinde her zaman böyle erkek bulunmayabilir. Hani Mirkelam’ın bir şarkısı vardır “ hayat insana her an gülmüyor , hemen bir sevgili vermiyooor” hatta şöyle de devam eder “ ah bir jokeeer bu ele ne zaman vereceksin” muhahahaha

İşte böyle kadınlar jokerini ararken elbet cinsel bir açlık ta yaşayacaklardır. Bu cinsel açlıklarını gidermek isteyeceklerdir onlarda bizim gibi. Peki bir kadın nasıl bir erkekle yatar. Neye göre tercih eder? Büyük penisi olan mı ? yakışıklı mı ? Zengin mi? Bi sürü şey sıralayabiliriz ama hiç biri değil. Kadınlar “Güvenli Pipi” leri tercih ederler. Şimdi irdeleyelim ve öğrenelim bakalım güvenli pipi neymiş.

Kadınların bir erkekle yatmaları için 2 ana sebep vardır. Bunlardan 1 tanesinin çekici alfa duruşu olduğunu zaten biliyoruz ama sadece alfalık buna yetmez. Biz erkekler için 100 kadınla yattım demek bir gurur ve başarı göstergesi olabilirken tanıdığım “ ben 100 ü kesin geçmişimdir” diyen bir hatun bile ortamlarda en fazla 6-7 erkekler yattığını söyler. Zaten bakire olmayan kadınlar yaşına göre ya senden önceki sevgilisi ile yatmıştır ya da önceki 2-3 sevgilisi ile. Kızlar bizim gibi değildir. Onlar sadece 3 bilemedin 4 erkekle yatmış olurlar (yersen)

Kısacası kadınlar bizim gibi değillerdir ve saklamak zorundadırlar. Erkeğin iş yerinde bi kadınla yattığı ortaya çıktığında dedikodu kulislerinde “ yavşak Hilmiyi görüyo musun fulyaya çakıyomuş” derler. Kadınlar arasında ise “ bu Fulya da hanımefendi geçiniyor ama baksa kaltak hilmiye veriyomuş, ahlaksız “ vs. die gider muhabbet.

O sebepten kadınlar bizlerden çok daha dikkatli davranmak zorundadır ve güvenecekleri. Gizlilik prensibine sonuna kadar uyacak bir “GÜVENLİ PİPİ” ararlar.

Onun için kadınlarla sohbet ederken bi şekilde bu tarz söylemlere girmeniz gerekmektedir. Şu tarz küçük bi seri açabilirsiniz örnek olarak veriyorum.

“bu kadınların cinselliği erkeklere verdikleri bir ödül gibi görmelerinden nefret ediyorum. Kadınların diye genellemesek bile böyle mantıkta olan salak kadınlara hiç saygım yok oysa bu kadınla erkeğin yaşadığı bir paylaşımdır. Ha bu işten sadece ben zevk alıyorum madem kadınların önünü belediye mi ıslatıyor? Çok yanlış mantıklar bunlar. Tabi kadınların bu yanlışını dile getirirken erkeklerin hiç mi kötülüğü yok? Elbette var. Erkekler de en kızdığım şey ise garip bi skor kaygısı içerisinde yaşadıklarını ortalıkta saygısızca anlatmaktır. Zavallı ezik bir kendini ispatlama çabasından başka bir şey değil. Bir erkek bi kadınla bir şeyler paylaşıyorsa o yaşanan özel anlara saygısı olması lazım. O iki kişinin arasında yaşanan şey orda kalmalı ortalıkta saygısızca anlatılmamalı. Ha çok anlatman gerekiyorsa “bi kız vardı” de öle anlat ama kişi asla deşifre edilmemeli. O anın büyüsü orda , o güzelliğiyle kalmalı”

gibi bi seri. Aynısı olması gerekmez şu anda aklıma geldi yazdım. Önce kadınlara kızarak başlıyorsun ki bunu güvenli pipiyim demek için dediğin belli olmasın, sohbet arasında bi paylaşım olmalı. Kadın alt bilincine alır onu. AHA der güvenli pipi..

Söylemem gereken başka bir şey ise kendinizi güvenli pipi gibi göstermeye çalışmayın, güvenli pipi olduğunuzu gösterin yani güvenli pipi olun. Hakikaten kadına saygı duyun ve aranızda yaşananları ortalıkta anlatmayın.

Biz kadınların bacaklarının arasına girmek için türlü numaralar çeviren ampul adamlar değiliz. Biz kadınların sevişmek istedikleri adamlarız. En azından ben öyleyim ve sizinde öyle olmanızı istiyorum. O yönde yazılar yazıyorum. (bkz: kadın ustası terk etmez terk edilir)

İşin neticesi bu seks işi kadınlar için hem hamilelik hem de toplumda “Orospu” damgası yeme riskleri barındırdığından bu kadar kasıyorlar ve ince eleyip sık dokuyorlar. Yoksa emin olun istemediklerinden değil.

Onun için “Alfa Özellikli Güvenli Pipi” olun.

Güzel anlar sizin olsun.

Saygılarımla

JOKER – 14.05.2009

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder