18 Mayıs 2010 Salı

Şehir Dışından Kadını Aramak


Şehir dışından kadını aramak. İşte size çok işe yarayacak tekniklerden biri daha.

Bunda 2 temel durum var.

1)Kadın Sizin Şehir Dışına Gideceğinizi Biliyorsa:

Bu durumda , özellikle gitmenize yakın konuşmuşsanız. Otobüsten, uçaktan iner inmez, araba ile gidilecek şehir merkezine varır varmaz. “ ben geldim” diye aramaktır. : )

Kime haber veririz bir yere gidince? Ailemize, Karımıza, sevgilimize ve yakın arkadaşımıza.

En azından bu kategorilerden birine sokmuş oluruz kızımızı : ))

Farkında bile değildir bizimle özel bir yakınlaşma sağladığının bu durumun. Samimi arkadaşa koyar en kötüsü kendini. Lakin sen ince ayarını yapmışsan zaten arkadaşlık alanına girmezsiz.

O zaman sevgili olduk oluyoruzu yada benim için özelsini verdin. İşin ilginci o da seni kendi için özel sanmaya başlar bilinç altında. Benim için özel olmasa merak etmem, o aradığına göre merak ettim , ettiysem özel, ben mi ara dedim, öyle imaj mı verdim, özel olduğu için mi aradı , aradığı için mi özelleşti derken “algı karşır”

O seni merak eder sen özel olursun : )))))

2) Kadın Şehir Dışına Gideceğinizi Bilmiyorsa:

Bu tekniğimizi genelde yeni yeni tanıştığımız telefonunu aldığımız yeni yeni aradığımız kızlar üzerinde kullandığımızda işimize yarar. Bir kere şu vardır. Buluşalım görüşelim demek için aramadığın ortaya çıkar. Kız biraz şaşırır. Ben xxx deyim dediğinde. “Sıkıldım bi sesini duymak istedim” dersin. Kız bi afallar. Hem sesimi duymak istiyor vardır ama içinden şunu sorar “ sıkılmasan aramayacak mıydın” : )))

Zaten ilişkideyken yaparsan bunu içinden sormaz direk böyle der. Ki biz buna “kadın kaprisi” diyoruz : )))

Yani bunu tam açıklayamıyorum deminki gibi ama tecrübelerim ve hislerimle söylüyorum. Bu işe yarıyor. Kadınlar seviyor adamın şehir dışından aramasını. Uzaklarda bile beni hatırlıyor diye mi düşünüyor. Şehir dışına çıkmayı gezme için süper bir fırsat görüp gezip eğlenmek varken bile aklına geliyorum diye mi sevinip kendini özel hissediyor henüz sebebini keşfedemedim.

Lakin işe yarıyor. : )))))

Sözün Özü..

Şehir Dışına Çıktığınız da Kadını Aramayı İhmal Etmeyin…!!!

Saygılarımla….

JoKeR – 11.05.2010

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder