18 Mayıs 2010 Salı

5 Duyu ( Çekiciliğin Başlangıcı )5 duyu 5 duyu ilkokulda öğrenilen dandik bir bilgi gibi görünür. Lakin çok önemli bir bilgidir bu.

Algı her şeydir ve bunlar algılamamızı sağlayan reseptörlerdir. Unutmayınız ki karşınızdaki insanlar sizi bu 5 duyu ile fark eder. Bu sebepten bu şeyde maksimim çekiciliği yakalmak zorundasınız.

İnsanlar bu 5 duyuyu bilir de bunların karşı cinsle iletişimde bir önem sırası olduğunu bilmez.

Sıra

1 GÖRME

2 İŞİTME

3 KOKLAMA

4 DOKUNMA

5 TAD ALMA

evet dostlar sıralam budur. Bu önem sırası değildir. Bunu eğitim gibi düşünün. İlkokul, ortaokul, lise, üniversite ve master gibi..

sonlara doğru olanlar daha önemlidir belki ama ilk basamaklardan geçer notu alamazsan diğer basamakların sınavına dahi giremezsin.

Bir kız düşünelim 100 mt uzakta. Bu kız ilk olarak sizi görecektir. Önem görselliktedir. Görsel olarak yeteri kadar çekici değilseniz diğer sınavlara girme hakkı bile kazanamazsınız.


Görsellikten kastımız nedir ?

Bkz: Yakışıklılık değil , Dış görünüş önemlidir.

Bkz: Rahat Abaza – Şık Çapkın

Evet kızımız ilk önce sizi görecektir. Bu sınavlardan geçemezseniz. Kız sizi salaş , itici bulursa gerisine gerek bile kalmaz. Lakin belli bir şıklık seviyesini geçmiş bakımlı bir erkek iseniz dikkat çekmeniz normaldir. ( Üzülerek söylüyorum çekicilik kolay değildir ve emek ister )

İlkokulu bitirmiş çekici erkeğimiz artık ortaokula gitmeye hazırdır. Sırada işitme kısmı vardır.

Artık kızımız sizin ağzınızdan çıkacak şeyleri dinler ve sesinizin tonuna bakar. Dönme gibi konuşan bir adam istenmez. İnce kız gibi bir ses de kimse istemez

BKZ: Beden Dili – Ses Tonu

Türkçeyi adam gibi konuşmak elbette önemlidir. K leri G diye söylüyorsan, anamgil, şarz diyorsan benzer konularda tiksinirim yerine tiskiniyorum diyorsan kaliteli kız da tiksinecektir senden.

Bkz: Anamgilin Şarzı bitmiş

Bkz: 28 Harfle konuşan adamlar

Bunların Dışında ne hakkın da ve nasıl konuşacağını da bilmelisin. Gereksiz konulara girmeyeceksin. Anlattığın hikayelerle kızın ilgisini çekeceksin.

Bkz: Rutinler – Hikayeler – Oyunlar

Bkz: Din – Siyaset – Futbol Konuşmayın

Görünüşle birlikte ağzınızdan çıkanlarda işe yaramaya başladı ise o zaman KOKU devreye girer. Güzel bir koku sunmalısınız kadına. Ayrıca ten uyumu denilen şeyde kişilerin kokuları arasında ki uyumdur burası da önemlidir.

Bkz: Parfüm Kullanmak

Derken geliriz 4 aşamaya. Dokunmak;

Birbirlerine yakınlaşan , birbirlerine dokunan kişiler çok yakındırlar ve daha da yakınlaşmaya başlamışlardır. Dokunuşlar güzel hisler yaratmalı kişilerde ve ateş giderek yükselir.

Bkz: Kadına Dokunmak 1

Bkz: Kadına Dokunmak 2

Bkz: Kadına Dokunmak 3

Bkz: Polar Battaniye ve Seks

Ve tad alma duygusunu da ihmal etmemek gerekli. Güzel şeyler ikram edin kadınınıza, güzel şeyler yedirin, daha önce başkalarında görmedi , bilmediği şeyler içirin. Farklı olun. Çekici olun..

Bkz: Pastanın süsünü bozmadan tadına bakmayı öğrenin.

( Bunun hangi makalede olduğunu da siz bulun )

Saygılarımla…

JoKeR – 06.05.2010

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder